Wie zijn de favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Het leek ons leuk om eens te zien welke Meesteressen en Kinkygirls favoriet zijn bij onze lezers. Wellicht levert het inspiratie op voor andere lezers! In deze lijst zie je het aantal stemmen dat wij binnen hebben gekregen, deze lijst wordt regelmatig van updates voorzien.

Wil je zelf ook jouw favoriet doorgeven? Mail ons naar [email protected] o.v.v. Favoriete Meesteres en vertel ons welke Kinky Lady voor jou een topper is.

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 85 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 76 www.meesteresmichela.nl
3 Kinkygirl Carina 72 www.fetishcarina.nl
4 Kinkygirl Stella 69 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
5 Mrs. Gina Doll 60 www.ginadoll.de
6 Lady M. 57 Hunsestraat, Den Haag
7 Kinkygirl Alesia 54 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
Mrs. Black Angel 54 smstudio-amersfoort.nl/meesteres-black-angel
9 Mrs. Kiana 52 www.meestereskiana.nl
10 Mrs. Beatrice 48 Schippersstraat 30-3, Antwerpen, mistress-beatrice.be
11 Mrs. Calea Toxic 43 www.caleatoxic.com
12 Kinkygirl Melissa 41 Schippersstraat 15-1, Antwerpen, kinkydevils.nl/kinkygirlMelissa
Mrs. Selena 41 Geleenstraat 45-4, Den Haag
14 Mrs. Jill D’Vil 40 www.smstudio-almere.nl/meesteres-jill-dvil
15 Kinkygirl Dana 38 Schippersstraat 21-2, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Selina Vogue 38 smstudio-amersfoort.nl/meesteres-selina-vogue
17 Mrs. Kelly Kalashnik 37 www.kelly-kalashnik.com
18 Mrs. Cindy 35 Geleenstraat 76 boven, Den Haag
Mrs. Nadia 35 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
20 Lady Estelle 34 www.lady-estelle.de
21 Kinkygirl Maria 33 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-maria
Mrs. Alexa 33 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
23 Kinkylady Cristal 32 www.cristal-kinky.nl
Mrs. Sonya 32 smstudio-almere.nl/meesteres-sonya
25 Kinkygirl Jiulia 31 Versversrui 13-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. July 31 Geleenstraat 23k1, www.kinkydevils.nl/mrs-july
27 Mrs. Luna 30 Geleenstraat 94K3, Den Haag (klik voor recensies)
28 Mrs. Jennifer 27 www.dominajen.xxx
Kinky Sara 26 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
Kinkygirl Bella 26 www.smstudio-almere.nl/kinkygirl-bella
31 Mrs. Ira 25 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
Mrs. Poison 25 www.smstudio-almere.nl/meesteres-poison
33 Kinkygirl Andrea 24 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-andrea
Kinkygirl Jasmin 24 Amsterdam, kinkydevils.nl/kinkygirl-jasmin
Lady Artemis 24 SM Studio Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Denise 24 Geleenstraat 23, Den Haag
37 Kinkygirl Eva 23 Tilburg
Mrs. Kali 23 www.meestereskali.nl
39 Kinkygirl Elisabeth 22 Geleenstraat 84K2, Den Haag (klik voor recensies)
40 Mrs. Lynn Cane 21 www.lynncane.com
41 Lady Thalea 20 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
42 Kinkygirl Diane 18 Geleenstraat 23K2, Den Haag
Mrs. Sophie 18 www.mrs-sophie.com
44 Kinkygirl RuRu 17 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
Mrs. Manouk 17 www.meesteresmanouk.nl
46 Kinky Jay 16 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
48 Mrs. Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
49 Mrs. Fox 13 Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Valentina 13 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina
51 Kinkygirl Alexandra 12 Ruysdaelkade 131, Amsterdam
Mrs. Enna Divine 12 Internationale escort, basis M├╝nchen
Mrs. Yilan 12 Villa Tinto 32, Antwerpen (klik voor advertentie)
54 Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
55 Lady Indre Baltic 10 Almere (klik voor advertentie)
56 Mrs. Ilse 9 smstudio-almere.nl/meesteres-ilse/
Mrs. Lavina 9 Almere (klik voor advertentie)
58 Kinkygirl Bridget 8 Geleenstraat 74k2, Den Haag
Mrs. Arielle 8 Regio Haarlem, www.swedishmistress.com
60 Mrs. Aphrodite 7 smstudio-almere.nl/meesteres-aphrodite
Mrs. Ivy Belle 7 smstudio-almere.nl/meesteres-ivy-belle
Mrs. Luna May 7 Almere (klik voor advertentie)
63 Mrs. Eve 6 Diverse SM Studio’s
Mrs. Eyes/Kimmy 6 Geleenstraat 37 b1, Den Haag (klik voor advertentie)
65 Lady Gioia 5 smstudio-nederland.nl/lady-gioia
Mrs. Dajana 5 smstudio-almere.nl/meesteres-dajana
Mrs. Giulia 5 Geleenstraat 86K4, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Jessica 5 www.kinkydevils.nl/mrs-jessica
69 Lady Lucia Lucifa 4 Almere (klik voor advertentie)
70 Mila 4 Ruysdaelkade 131, Amsterdam
Mrs. Alina 4 Geleenstraat 23 kamer 6, Den Haag (klik voor advertentie)
Mrs. Kathy 4 Versversrui 20, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Lola 4 smstudio-almere.nl/meesteres-lola
Mrs. Tess 4 www.smstudio-almere.nl/mrs-tess-2
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
76 Kinkygirl Nadine 3 smstudio-almere.nl/kinkygirl-nadine
Mrs. Tayra 3 smstudio-almere.nl/meesteres-tayra
78 Mrs. Beluccia 2 smstudio-almere.nl/goddess-beluccia