Wie zijn de favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Het leek ons leuk om eens te zien welke Meesteressen en Kinkygirls favoriet zijn bij onze lezers. Wellicht levert het inspiratie op voor andere lezers! In deze lijst zie je het aantal stemmen dat wij binnen hebben gekregen, deze lijst wordt regelmatig van updates voorzien.

Wil je zelf ook jouw favoriet doorgeven? Mail ons naar [email protected] o.v.v. Favoriete Meesteres en vertel ons welke Kinky Lady voor jou een topper is.

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 83 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 75 www.meesteresmichela.nl
3 Kinkygirl Carina 71 www.fetishcarina.nl
4 Kinkygirl Stella 65 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
5 Mrs. Gina Doll 59 www.ginadoll.de
6 Kinkygirl Alesia 54 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
Lady M. 54 Hunsestraat, Den Haag
8 Mrs. Kiana 52 www.meestereskiana.nl
9 Mrs. Black Angel 49 smstudio-amersfoort.nl/meesteres-black-angel
10 Mrs. Beatrice 48 Schippersstraat 30-3, Antwerpen, mistress-beatrice.be
11 Mrs. Calea Toxic 43 www.caleatoxic.com
12 Kinkygirl Melissa 41 Schippersstraat 15-1, Antwerpen, kinkydevils.nl/kinkygirlMelissa
13 Mrs. Jill D’Vil 40 www.smstudio-almere.nl/meesteres-jill-dvil
14 Mrs. Selena 39 Geleenstraat 45-10, Den Haag
15 Kinkygirl Dana 38 Schippersstraat 21-2, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Selina Vogue 38 smstudio-amersfoort.nl/meesteres-selina-vogue
17 Mrs. Kelly Kalashnik 37 www.kelly-kalashnik.com
18 Mrs. Cindy 35 Geleenstraat 76 boven, Den Haag
19 Lady Estelle 34 www.lady-estelle.de
20 Mrs. Nadia 33 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
21 Kinkylady Cristal 32 www.cristal-kinky.nl
Mrs. Alexa 32 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
23 Mrs. July 31 Geleenstraat 23k1, www.kinkydevils.nl/mrs-july
24 Kinkygirl Maria 28 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-maria
25 Mrs. Sonya 28 smstudio-almere.nl/meesteres-sonya
26 Kinkygirl Jiulia 27 Versversrui 13-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Jennifer 27 www.dominajen.xxx
28 Mrs. Luna 26 Geleenstraat 94K3, Den Haag (klik voor recensies)
29 Mrs. Ira 25 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
30 Kinky Sara 24 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
Kinkygirl Jasmin 24 Amsterdam, kinkydevils.nl/kinkygirl-jasmin
Lady Artemis 24 SM Studio Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Denise 24 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Poison 24 www.smstudio-almere.nl/meesteres-poison
35 Kinkygirl Eva 23 Tilburg
36 Kinkygirl Andrea 22 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-andrea
37 Kinkygirl Bella 22 www.smstudio-almere.nl/kinkygirl-bella
Mrs. Kali 21 www.meestereskali.nl
Mrs. Lynn Cane 21 www.lynncane.com
40 Kinkygirl Elisabeth 19 Geleenstraat 84K2, Den Haag (klik voor recensies)
41 Lady Thalea 19 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
42 Mrs. Sophie 18 www.mrs-sophie.com
43 Mrs. Manouk 17 www.meesteresmanouk.nl
44 Kinky Jay 16 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
Kinkygirl Diane 16 Geleenstraat 23K2, Den Haag
Kinkygirl RuRu 16 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
48 Mrs. Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
49 Mrs. Fox 13 Almere (klik voor advertentie)
49 Mrs. Valentina 13 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina
51 Mrs. Enna Divine 12 Internationale escort, basis M├╝nchen
52 Mrs. Yilan 12 Villa Tinto 32, Antwerpen (klik voor advertentie)
53 Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
54 Lady Indre Baltic 10 Almere (klik voor advertentie)
55 Kinkygirl Alexandra 9 Ruysdaelkade 131, Amsterdam
Mrs. Ilse 9 smstudio-almere.nl/meesteres-ilse/
Mrs. Lavina 9 Almere (klik voor advertentie)
58 Kinkygirl Bridget 8 Geleenstraat 74k2, Den Haag
Mrs. Arielle 7 Redio Haarlem, www.swedishmistress.com
Mrs. Ivy Belle 7 smstudio-almere.nl/meesteres-ivy-belle
Mrs. Luna May 7 Almere (klik voor advertentie)
62 Mrs. Eve 6 Diverse SM Studio’s
Mrs. Morgan 6 www.smstudio-almere.nl/meesteres-morgan
64 Mrs. Dajana 5 smstudio-almere.nl/meesteres-dajana
Mrs. Eyes/Kimmy 5 Geleenstraat 37 b1, Den Haag (klik voor advertentie)
Mrs. Jessica 5 www.kinkydevils.nl/mrs-jessica
67 Lady Lucia Lucifa 4 Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Alina 4 Geleenstraat 23 kamer 6, Den Haag (klik voor advertentie)
Mrs. Aphrodite 4 smstudio-almere.nl/meesteres-aphrodite
Mrs. Giulia 4 Geleenstraat 86K4, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Kathy 4 Versversrui 20, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Tess 4 www.smstudio-almere.nl/mrs-tess-2
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena