Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 50 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 45 www.meesteresmichela.nl
3 Mrs. Samantha 44 www.meesteres-samantha.nl
4 Lady Estelle 28 www.lady-estelle.de
Kinkygirl Carina 27 www.fetishcarina.nl
6 Mrs. Kelly Kalashnik 25 www.kelly-kalashnik.com
7 Gina Doll 24 www.ginadoll.de
8 Mrs. Pia 16 www.meesterespia.com
Kinkygirl Alesia 16 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
10 Mrs. Kiana 15 www.kinkydevils.nl/meesteres-kiana
Lady Katharina 15 www.meestereskatharina.nl
12 Alice MissWow 14 www.alicemisswow.com
Miss Lynn Cane 14 www.lynncane.com
14 Mrs. Tess 13 www.tess4sm.nl
Kinkylady Cristal 13 www.cristal-kinky.nl
Mrs. Poison 13 www.mistresspoison.com
17 Mrs. Kitty 12 www.kinkyamsterdam.nl
Mrs. Sophie 12 www.mrs-sophie.com
19 Mrs. Manouk 11 www.meesteresmanouk.nl
Kinkygirl Stella 11 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
21 Mrs. Kali 10 www.meestereskali.nl
Lady Fatale 10 www.ladyfatale.com
Mrs. Ira 10 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
24 Mrs. Fay 9
Kinkygirl Melissa 9 Schipperstraat 18-1, Antwerpen
26 Mrs. Denise 8 Den Haag
27 Mrs. Beatrice 7 www.mistress-beatrice.be
28 Mrs. Vera 5 www.fetishbabevera.com
Mrs. Ada 5
Domina Hessa 5 www.smstudio-almere.nl/domina-hessa
31 Kinkygirl RuRu 4 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
Mrs. Cela 4 www.kinkydevils.nl/meesteres-cela
Lady Luna 4 www.lady-luna.com
34 Mrs. Kim 3 www.meesteres-kim.nl
Mrs. Marina 3
Mrs. Olga 3
Mrs. Verena 3 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
Kinkygirl Sylvia 3 Villa Tinto 29, Antwerpen
Kinkygirl Chanel 3 Het Poortje, Haarlem
Kinkygirl Lana 3 Schippersstraat 30-1, Antwerpen
41 Mrs. Coco 2
Mrs. Dominique 2 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Natalie 2
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sabine 2 Villa Tinto, Antwerpen
Mrs. Tanja 2 www.mistresstanja.net
Kinkygirl Elisabeth 2 Geleenstraat 84K2, Den Haag
Kinkygirl Sophie 2 Ruysdaelkade 143 recht boven, Amsterdam
Mrs. Alexa 2 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
Kinkygirl Micha 2 Schippersstraat 35-2, Antwerpen
Kinkygirls Joanna & Naomi 2 www.smstudio-almere.nl/kinkygirls-joanna-naomi
Mrs. Calea Toxic 2 www.caleatoxic.com
53 Lady Sasha 1
Mrs. Arielle 1 Amsterdam
Mrs. Lisa 1
Mrs. Nicole 1 Valkenswaard
Mrs. Nikita 1
Amalie von Stein 1 www.amalievonstein.com