Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 67 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 61 www.meesteresmichela.nl
3 Kinkygirl Carina 57 www.fetishcarina.nl
4 Mrs. Samantha 49 [email protected]
5 Mrs. Gina Doll 48 www.ginadoll.de
6 Mrs. Kiana 41 www.kinkydevils.nl/meesteres-kiana
7 Kinkygirl Alesia 39 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
8 Mrs. Kelly Kalashnik 37 www.kelly-kalashnik.com
9 Lady Estelle 29 www.lady-estelle.de
Lady Katharina 29 www.meestereskatharina.nl
11 Kinkygirl Melissa 28 Schippersstraat 15-1, Antwerpen, kinkydevils.nl/kinkygirlMelissa
12 Kinkygirl Stella 27 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
13 Mrs. July 26 Geleenstraat 23k1, www.kinkydevils.nl/mrs-july
14 Mrs. Beatrice 25 Schippersstraat 30-3, Antwerpen, mistress-beatrice.be
15 Kinkylady Cristal 24 www.cristal-kinky.nl
16 Mrs. Ira 23 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
17 Mrs. Lynn Cane 21 www.lynncane.com
18 Kinkygirl Miruna 19 Hunsestraat 51k5/51k7, Den Haag (klik voor recensie)
Mrs. Jill D’Vil 19 www.smstudio-almere.nl/meesteres-jill-dvil
Mrs. Poison 19 www.mistresspoison.com
21 Mrs. Kali 18 www.meestereskali.nl
22 Lady Thalea 17 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
Mrs. Calea Toxic 17 www.caleatoxic.com
24 Kinky Jay 16 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
Mrs. Jennifer 16 www.dominajen.xxx
Mrs. Sophie 16 www.mrs-sophie.com
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
28 Lady Sasha 15 www.smstudio-almere.nl/lady-sasha
Mrs. Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
30 Mrs. Denise 14 Geleenstraat 76, Den Haag
Mrs. Kitty 14 www.kinkyamsterdam.nl
Mrs. Manouk 14 www.meesteresmanouk.nl
Mrs. Nadia 14 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
34 Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
Mrs. Alexa 11 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
36 Kinkygirl Jasmin 9 Geleenstraat 23K5, kinkydevils.nl/kinkygirl-jasmin
Kinkygirl RuRu 9 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
38 Kinky Sara 8 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
Kinkygirl Roxy 8 Geleenstraat 23k5, Den Haag
Kinkygirl Sylvia 8 Villa Tinto 29, Antwerpen
41 Mrs. Selena 7 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/593629-kinky-selena
42 Kinkygirl Micha 6 Redlights advertentie
Meesteres Kim 6 Vingerlingstraat 3, Antwerpen
Mrs. Arielle 6 Redio Haarlem, www.swedishmistress.com
Mrs. Ilse 6 www.privehuisalmere.nl/ilse
46 Kinkygirl Andrea 5 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-andrea
Kinkygirl Valentina 5 Geleenstraat 122K1, Den Haag (klik voor recensies)
Lady Sarah von Kamp 5 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-sarah-von-kamp
Mrs. Eve 5 www.smstudio-almere.nl/mrs-eve
Mrs. Luna 5 Geleenstraat 106B03, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Valentina 5 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina
Mrs. Victoria 5 www.smstudio-almere.nl/meesteres-victoria
53 Kinkygirl Alexandra 4 Ruysdaelkade 133, Amsterdam
Kinkygirl Bella 4 www.smstudio-almere.nl/kinkygirl-bella
Kinkygirl Bridget 4 Geleenstraat 74k2, Den Haag
Kinkygirl Gabriella 4 Schippersstraat 47-1 & 39-3 (klik voor recensies)
Mrs. Agonia 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-agonia
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
59 Kinkygirl Elisabeth 3 Geleenstraat 84K2, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Coco 3 Geleenstraat, Den Haag
Mrs. Jessica 3 www.kinkydevils.nl/mrs-jessica
Mrs. Olga 3 Geleenstraat 23k11, Den Haag
63 Mrs. Isabella 2 www.kinkydevils.nl/meesteres-isabella
Mrs. Isabella 2 www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/arnhem/558525-meesteres-isabella
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sofia 2 Park 118, Amsterdam
Mrs. Tess 2 www.smstudio-almere.nl/mrs-tess-2
68 Kinkygirl Carina 1 Geleenstraat 23k4, Den Haag
Meesteres Raven 1 www.smstudio-almere.nl/meesteres-raven
Mrs. Jill 1 The Cellar
Mrs. Kate 1 House of Submission
Mrs. Katharina Amara 1 Antwerpen (klik voor video)
Mrs. Kathy 1 Versversrui 20, Antwerpen
Mrs. Nina 1 Valkenswaard
Mrs. Valentina 1 Ruysdaelkade 141, Amsterdam