Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 59 www.meesteresvernice.nl
2 Kinkygirl Carina 54 www.fetishcarina.nl
Mrs. Michela 54 www.meesteresmichela.nl
4 Mrs. Samantha 49 [email protected]
5 Mrs. Gina Doll 38 www.ginadoll.de
6 Kinkygirl Alesia 33 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
Mrs. Kelly Kalashnik 33 www.kelly-kalashnik.com
8 Mrs. Kiana 32 www.kinkydevils.nl/meesteres-kiana
9 Lady Estelle 28 www.lady-estelle.de
10 Lady Katharina 26 www.meestereskatharina.nl
11 Kinkygirl Stella 22 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
12 Kinkylady Cristal 22 www.cristal-kinky.nl
13 Mrs. Lynn Cane 21 www.lynncane.com
14 Kinkygirl Melissa 20 Schipperstraat 18-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Beatrice 20 www.mistress-beatrice.be
16 Mrs. Ira 19 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
17 Mrs. Kali 18 www.meestereskali.nl
18 Mrs. Poison 18 www.mistresspoison.com
19 Mrs. Calea Toxic 17 www.caleatoxic.com
20 Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
21 Mrs. Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
22 Mrs. Manouk 14 www.meesteresmanouk.nl
Mrs. Sophie 14 www.mrs-sophie.com
24 Kinkygirl Llana 13 www.kinkyllana.com
25 Lady Thalea 13 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
Mrs. Kitty 13 www.kinkyamsterdam.nl
30 Kinky Jay 12 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
Mrs. Denise 12 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Jennifer 12 www.dominajen.xxx
30 Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
31 Mrs. July 10 Geleenstraat 23k11, Den Haag
32 Lady Sasha 9 www.smstudio-almere.nl/lady-sasha
33 Kinkygirl Miruna 8 Hunsestraat 51k5/51k7, Den Haag
Kinkygirl Sylvia 8 Villa Tinto 29, Antwerpen
Mrs. Nadia 8 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
36 Mrs. Alexa 7 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
37 Kinkygirl RuRu 6 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
38 Mrs. Selena 6 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/593629-kinky-selena
39 Kinky Sara 5 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
Mrs. Vera 5 www.fetishbabevera.com
Mrs. Victoria 5 www.smstudio-almere.nl/meesteres-victoria
42 Kinkygirl Roxy 4 Geleenstraat 23k5, Den Haag
Lady Sarah von Kamp 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-sarah-von-kamp
Mrs. Agonia 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-agonia
Mrs. Ilse 4 www.privehuisalmere.nl/ilse
Mrs. Luna 4 Geleenstraat 106B03, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
48 Kinkygirl Chanel 3 Het Poortje, Haarlem
Kinkygirl Elisabeth 3 Geleenstraat 84K2, Den Haag (klik voor recensies)
Kinkygirl Gabriella 3 Schippersstraat 47-1 & 39-3 (klik voor recensies)
Kinkygirl Jasmin 3 Geleenstraat 23k10 (kilk voor recensies)
Kinkygirl Micha 3 Schippersstraat 35-2, Antwerpen
Mrs. Chelsea 3 www.smstudio-almere.nl/meesteres-chelsea
Mrs. Coco 3
Mrs. Eve 3 www.smstudio-almere.nl/mrs-eve
Mrs. Jill D’Vil 3 www.smstudio-almere.nl/meesteres-jill-dvil
Mrs. Kim 3 www.meesteres-kim.nl
Mrs. Olga 3 Geleenstraat 23k11, Den Haag
59 Mrs. Arielle 2 Amsterdam
Mrs. Dominique 2 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Isabella 2 www.kinkydevils.nl/meesteres-isabella
Mrs. Isabella 2 www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/arnhem/558525-meesteres-isabella
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sabine 2 Villa Tinto, Antwerpen
Mrs. Sofia 2 Park 118, Amsterdam
Mrs. Valentina 2 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina
67 Kinkygirl Carina 1 Geleenstraat 23k4, Den Haag
Mrs. Nicole 1 Valkenswaard
Mrs. Nina 1 Valkenswaard