Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 53 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 47 www.meesteresmichela.nl
Mrs. Samantha 47 [email protected]
4 Kinkygirl Carina 37 www.fetishcarina.nl
5 Mrs. Kelly Kalashnik 29 www.kelly-kalashnik.com
6 Gina Doll 28 www.ginadoll.de
Lady Estelle 28 www.lady-estelle.de
8 Mrs. Kiana 21 www.kinkydevils.nl/meesteres-kiana
9 Kinkygirl Alesia 19 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
Miss Lynn Cane 19 www.lynncane.com
11 Kinkylady Cristal 18 www.cristal-kinky.nl
12 Lady Katharina 17 www.meestereskatharina.nl
13 Kinkygirl Melissa 16 Schipperstraat 18-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Kinkygirl Stella 16 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
Mrs. Poison 16 www.mistresspoison.com
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
17 Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
Mrs. Pia 15 www.meesterespia.com
19 Mrs. Beatrice 14 www.mistress-beatrice.be
20 Mrs. Sophie 13 www.mrs-sophie.com
21 Mrs. Kitty 12 www.kinkyamsterdam.nl
22 Mrs. Manouk 11 www.meesteresmanouk.nl
23 Kinkygirl Llana 10 www.kinkyllana.com
Lady Fatale 10 www.ladyfatale.com
Mrs. Cela 10 www.kinkydevils.nl/meesteres-cela
Mrs. Kali 10 www.meestereskali.nl
27 Mrs. Fay 9
28 Domina Hessa 8 www.smstudio-almere.nl/domina-hessa
Mrs. Denise 8 Den Haag
30 Lady Luna 7 www.lady-luna.com
32 Kinkygirl Sylvia 6 Villa Tinto 29, Antwerpen
Mrs. Calea Toxic 6 www.caleatoxic.com
33 Kinkygirl RuRu 5 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
Mrs. Vera 5 www.fetishbabevera.com
35 Lady Sarah von Kamp 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-sarah-von-kamp
Mrs. Agonia 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-agonia
Mrs. Alexa 4 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
38 Kinkygirl Chanel 3 Het Poortje, Haarlem
Mrs. Alex 3 www.smstudio-almere.nl/meesteres-alex
Mrs. Kim 3 www.meesteres-kim.nl
Mrs. Luna 3 Geleenstraat 106B03, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Marina 3
Mrs. Olga 3
Mrs. Verena 3 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
45 Kinky Sara 2 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
Kinkygirl Elisabeth 2 Geleenstraat 84K2, Den Haag
Kinkygirl Micha 2 Schippersstraat 35-2, Antwerpen
Kinkygirl Selena 2 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/593629-kinky-selena
Lady Sasha 2 www.smstudio-almere.nl/lady-sasha
Mrs. Coco 2
Mrs. Dominique 2 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Jennifer 2 www.dominajen.xxx
Mrs. Nadia 2 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sabine 2 Villa Tinto, Antwerpen
56 Amalie von Stein 1 www.amalievonstein.com
Mrs. Arielle 1 Amsterdam
Mrs. Nicole 1 Valkenswaard
Mrs. Valentina 1 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina
Mrs. Victoria 1 www.smstudio-almere.nl/meesteres-victoria