Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 67 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 63 www.meesteresmichela.nl
3 Kinkygirl Carina 60 www.fetishcarina.nl
4 Mrs. Gina Doll 50 www.ginadoll.de
5 Mrs. Kiana 45 www.meestereskiana.nl
6 Kinkygirl Alesia 41 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
7 Mrs. Kelly Kalashnik 37 www.kelly-kalashnik.com
8 Kinkygirl Melissa 32 Schippersstraat 15-1, Antwerpen, kinkydevils.nl/kinkygirlMelissa
9 Lady Katharina 31 www.meestereskatharina.nl
10 Lady Estelle 30 www.lady-estelle.de
11 Kinkygirl Stella 29 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
12 Mrs. Beatrice 28 Schippersstraat 30-3, Antwerpen, mistress-beatrice.be
13 Mrs. July 27 Geleenstraat 23k1, www.kinkydevils.nl/mrs-july
Mrs. Jill D’Vil 27 www.smstudio-almere.nl/meesteres-jill-dvil
Kinkygirl Miruna 27 Hunsestraat 51k5, Den Haag (klik voor recensie)
16 Kinkylady Cristal 26 www.cristal-kinky.nl
17 Mrs. Ira 23 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
18 Mrs. Lynn Cane 21 www.lynncane.com
19 Mrs. Kali 20 www.meestereskali.nl
20 Mrs. Poison 19 www.mistresspoison.com
21 Mrs. Cindy 18 Geleenstraat 23k4, Den Haag (klik voor recensies)
22 Lady Sasha 17 www.smstudio-almere.nl/lady-sasha
Lady Thalea 17 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
Mrs. Calea Toxic 17 www.caleatoxic.com
25 Kinky Jay 16 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
Mrs. Denise 16 Geleenstraat 76, Den Haag
Mrs. Jennifer 16 www.dominajen.xxx
Mrs. Sophie 16 www.mrs-sophie.com
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
Mrs. Manouk 16 www.meesteresmanouk.nl
Mrs. Nadia 16 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
32 Mrs. Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
33 Mrs. Alexa 14 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
34 Kinkygirl Jasmin 12 Doubletstraat 34, kinkydevils.nl/kinkygirl-jasmin
35 Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
Mrs. Selena 11 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/593629-kinky-selena
37 Kinkygirl RuRu 10 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
38 Kinky Sara 9 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
Kinkygirl Andrea 9 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-andrea
40 Kinkygirl Alexandra 7 Ruysdaelkade 131, Amsterdam
Kinkygirl Micha 7 Redlights advertentie
Mrs. Arielle 7 Redio Haarlem, www.swedishmistress.com
43 Kinkygirl Bella 6 www.smstudio-almere.nl/kinkygirl-bella
Mrs. Ilse 6 www.privehuisalmere.nl/ilse
Mrs. Luna 6 Geleenstraat 94K3, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Valentina 6 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina
Kinkygirl Eva 6 Tilburg (klik voor advertentie)
51 Kinkygirl Valentina 5 Geleenstraat 122K1, Den Haag (klik voor recensies)
Lady Sarah von Kamp 5 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-sarah-von-kamp
Mrs. Eve 5 Diverse SM Studio’s
Kinkygirl Elisabeth 5 Geleenstraat 84K2, Den Haag (klik voor recensies)
Kinkygirl Jiulia 5 Versversrui 13-1, Antwerpen (klik voor recensies)
53 Kinkygirl Bridget 4 Geleenstraat 74k2, Den Haag
Mrs. Tess 4 www.smstudio-almere.nl/mrs-tess-2
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
Kinkygirl Dana 4 Schippersstraat 21-2, Antwerpen (klik voor recensies)
57 Mrs. Coco 3 www.meesterescoco.nl
Mrs. Jessica 3 www.kinkydevils.nl/mrs-jessica
Mrs. Olga 3 Geleenstraat 23k11, Den Haag
Kinkygirl Soniaaa 3 Schippersstraat 22-1, Antwerpen
Lady Artemis 3 SM Studio Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Coco 3 SM Studio Almere (klik voor advertentie)
63 Kinkygirl Maria 2 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-maria
Mrs. Isabella 2 www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/arnhem/558525-meesteres-isabella
Mrs. Kathy 2 Versversrui 20, Antwerpen
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sofia 2 Park 118, Amsterdam
Kinkygirl Maya 2 Schippersstraat 30-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Kinkygirl Alexandra 2 Ruysdaelkade 131-2, Amsterdam (klik voor recensies)
Mrs. Giulia 2 Geleenstraat 86K4, Den Haag (klik voor recensies)
71 Meesteres Raven 1 www.smstudio-almere.nl/meesteres-raven
Mrs. Jill 1 The Cellar
Mrs. Kate 1 House of Submission
Mrs. Katharina Amara 1 Antwerpen (klik voor video)
Mrs. Nina 1 Valkenswaard