Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 50 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 45 www.meesteresmichela.nl
3 Mrs. Samantha 44 www.meesteres-samantha.nl
4 Kinkygirl Carina 30 www.fetishcarina.nl
5 Lady Estelle 28 www.lady-estelle.de
6 Mrs. Kelly Kalashnik 25 www.kelly-kalashnik.com
7 Gina Doll 24 www.ginadoll.de
8 Kinkygirl Alesia 17 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
9 Mrs. Pia 16 www.meesterespia.com
10 Lady Katharina 15 www.meestereskatharina.nl
Miss Lynn Cane 15 www.lynncane.com
Mrs. Kiana 15 www.kinkydevils.nl/meesteres-kiana
13 Alice MissWow 14 www.alicemisswow.com
Mrs. Tess 14 www.tess4sm.nl
15 Kinkylady Cristal 13 www.cristal-kinky.nl
Mrs. Poison 13 www.mistresspoison.com
17 Mrs. Kitty 12 www.kinkyamsterdam.nl
Mrs. Sophie 12 www.mrs-sophie.com
19 Kinkygirl Stella 11 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
Mrs. Manouk 11 www.meesteresmanouk.nl
21 Kinkygirl Melissa 10 Schipperstraat 18-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Lady Fatale 10 www.ladyfatale.com
Mrs. Ira 10 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
Mrs. Kali 10 www.meestereskali.nl
25 Mrs. Fay 9
26 Mrs. Beatrice 8 www.mistress-beatrice.be
27 Mrs. Denise 8 Den Haag
28 Mrs. Cela 7 www.kinkydevils.nl/meesteres-cela
29 Kinkygirl Llana 6 Schippersstraat 30-1, Antwerpen (klik voor recensies)
30 Domina Hessa 5 www.smstudio-almere.nl/domina-hessa
Lady Luna 5 www.lady-luna.com
Mrs. Ada 5
Mrs. Vera 5 www.fetishbabevera.com
34 Kinkygirl RuRu 4 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
35 Kinkygirl Chanel 3 Het Poortje, Haarlem
Kinkygirl Sylvia 3 Villa Tinto 29, Antwerpen
Mrs. Alexa 3 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
Mrs. Kim 3 www.meesteres-kim.nl
Mrs. Luna 3 Geleenstraat 106B03, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Marina 3
Mrs. Olga 3
Mrs. Verena 3 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
43 Kinkygirl Elisabeth 2 Geleenstraat 84K2, Den Haag
Kinkygirl Micha 2 Schippersstraat 35-2, Antwerpen
Kinkygirl Sophie 2 Ruysdaelkade 143 recht boven, Amsterdam
Mrs. Calea Toxic 2 www.caleatoxic.com
Mrs. Coco 2
Mrs. Dominique 2 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sabine 2 Villa Tinto, Antwerpen
51 Amalie von Stein 1 www.amalievonstein.com
Lady Sasha 1 Utrecht
Mrs. Arielle 1 Amsterdam
Mrs. Nicole 1 Valkenswaard

Een gedachte over “Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Reacties zijn gesloten.