Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 67 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 61 www.meesteresmichela.nl
3 Kinkygirl Carina 59 www.fetishcarina.nl
4 Mrs. Gina Doll 50 www.ginadoll.de
5 Mrs. Samantha 49 [email protected]
6 Mrs. Kiana 44 www.meestereskiana.nl
7 Kinkygirl Alesia 39 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
8 Mrs. Kelly Kalashnik 37 www.kelly-kalashnik.com
9 Kinkygirl Melissa 30 Schippersstraat 15-1, Antwerpen, kinkydevils.nl/kinkygirlMelissa
Lady Estelle 30 www.lady-estelle.de
11 Lady Katharina 29 www.meestereskatharina.nl
12 Kinkygirl Stella 27 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
Mrs. Beatrice 27 Schippersstraat 30-3, Antwerpen, mistress-beatrice.be
Mrs. July 27 Geleenstraat 23k1, www.kinkydevils.nl/mrs-july
15 Kinkylady Cristal 24 www.cristal-kinky.nl
Mrs. Jill D’Vil 24 www.smstudio-almere.nl/meesteres-jill-dvil
17 Mrs. Ira 23 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
18 Kinkygirl Miruna 22 Hunsestraat 51k5, Den Haag (klik voor recensie)
19 Mrs. Lynn Cane 21 www.lynncane.com
20 Mrs. Kali 20 www.meestereskali.nl
21 Mrs. Poison 19 www.mistresspoison.com
22 Lady Sasha 17 www.smstudio-almere.nl/lady-sasha
Lady Thalea 17 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
Mrs. Calea Toxic 17 www.caleatoxic.com
Mrs. Cindy 17 Geleenstraat 23k4, Den Haag (klik voor recensies)
26 Kinky Jay 16 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
27 Mrs. Denise 16 Geleenstraat 76, Den Haag
Mrs. Jennifer 16 www.dominajen.xxx
Mrs. Sophie 16 www.mrs-sophie.com
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
31 Mrs. Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
Mrs. Manouk 15 www.meesteresmanouk.nl
33 Mrs. Kitty 14 www.kinkyamsterdam.nl
Mrs. Nadia 14 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
35 Mrs. Alexa 13 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
36 Kinkygirl Jasmin 12 Geleenstraat 23K5, kinkydevils.nl/kinkygirl-jasmin
37 Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
38 Kinkygirl RuRu 10 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
39 Mrs. Selena 9 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/593629-kinky-selena
40 Kinky Sara 8 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
41 Kinkygirl Alexandra 7 Ruysdaelkade 131, Amsterdam
Kinkygirl Andrea 7 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-andrea
Kinkygirl Micha 7 Redlights advertentie
Mrs. Arielle 7 Redio Haarlem, www.swedishmistress.com
45 Kinkygirl Bella 6 www.smstudio-almere.nl/kinkygirl-bella
Kinkygirl Gabriella 6 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-gabriella
Meesteres Kim 6 Vingerlingstraat 3, Antwerpen
Mrs. Ilse 6 www.privehuisalmere.nl/ilse
Mrs. Luna 6 Geleenstraat 106B03, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Valentina 6 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina
51 Kinkygirl Valentina 5 Geleenstraat 122K1, Den Haag (klik voor recensies)
Lady Sarah von Kamp 5 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-sarah-von-kamp
Mrs. Eve 5 www.smstudio-almere.nl/mrs-eve
Mrs. Victoria 5 www.smstudio-almere.nl/meesteres-victoria
55 Kinkygirl Bridget 4 Geleenstraat 74k2, Den Haag
Mrs. Agonia 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-agonia
Mrs. Isabella 4 www.kinkydevils.nl/meesteres-isabella
Mrs. Tess 4 www.smstudio-almere.nl/mrs-tess-2
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
60 Kinkygirl Elisabeth 3 Geleenstraat 84K2, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Coco 3 www.meesterescoco.nl
Mrs. Jessica 3 www.kinkydevils.nl/mrs-jessica
Mrs. Olga 3 Geleenstraat 23k11, Den Haag
64 Kinkygirl Maria 2 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-maria
Mrs. Isabella 2 www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/arnhem/558525-meesteres-isabella
Mrs. Kathy 2 Versversrui 20, Antwerpen
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sofia 2 Park 118, Amsterdam
69 Kinkygirl Soniaaa 1 Schippersstraat 22-1, Antwerpen
Meesteres Raven 1 www.smstudio-almere.nl/meesteres-raven
Mrs. Jill 1 The Cellar
Mrs. Kate 1 House of Submission
Mrs. Katharina Amara 1 Antwerpen (klik voor video)
Mrs. Nina 1 Valkenswaard