Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 72 www.meesteresvernice.nl
2 Kinkygirl Carina 64 www.fetishcarina.nl
3 Mrs. Michela 63 www.meesteresmichela.nl
4 Mrs. Gina Doll 53 www.ginadoll.de
5 Mrs. Kiana 49 www.meestereskiana.nl
6 Kinkygirl Alesia 43 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
7 Kinkygirl Miruna 39 Hunsestraat 51k5, Den Haag (klik voor recensie)
8 Mrs. Kelly Kalashnik 37 www.kelly-kalashnik.com
9 Kinkygirl Melissa 34 Schippersstraat 15-1, Antwerpen, kinkydevils.nl/kinkygirlMelissa
10 Kinkygirl Stella 33 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
11 Mrs. Beatrice 32 Schippersstraat 30-3, Antwerpen, mistress-beatrice.be
Mrs. Jill D’Vil 32 www.smstudio-almere.nl/meesteres-jill-dvil
13 Lady Estelle 31 www.lady-estelle.de
Lady Katharina 31 www.meestereskatharina.nl
Mrs. July 31 Geleenstraat 23k1, www.kinkydevils.nl/mrs-july
16 Kinkylady Cristal 29 www.cristal-kinky.nl
17 Mrs. Ira 24 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
18 Mrs. Calea Toxic 23 www.caleatoxic.com
Mrs. Cindy 23 Geleenstraat 23k4, Den Haag (klik voor recensies)
20 Mrs. Lynn Cane 21 www.lynncane.com
21 Mrs. Alexa 20 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
Mrs. Kali 20 www.meestereskali.nl
23 Mrs. Denise 19 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Nadia 19 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
Mrs. Poison 19
26 Lady Thalea 18 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
Mrs. Selena 18 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/593629-kinky-selena
28 Lady Sasha 17
Mrs. Manouk 17 www.meesteresmanouk.nl
30 Kinky Jay 16 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
31 Kinkygirl Dana 16 Schippersstraat 21-2, Antwerpen (klik voor recensies)
Kinkygirl Jasmin 16 Doubletstraat 34, kinkydevils.nl/kinkygirl-jasmin
Mrs. Jennifer 16 www.dominajen.xxx
Mrs. Sophie 16 www.mrs-sophie.com
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
36 Mrs. Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
37 Kinky Sara 14 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
38 Kinkygirl Andrea 13 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-andrea
Kinkygirl Eva 13 Tilburg (klik voor advertentie)
Lady Artemis 13 SM Studio Almere (klik voor advertentie)
41 Mrs. Sonya 12 smstudio-almere.nl/meesteres-sonya
42 Kinkygirl Jiulia 11 Versversrui 13-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
44 Kinkygirl RuRu 10 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
45 Kinkygirl Maria 9 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-maria
46 Kinkygirl Bella 8 www.smstudio-almere.nl/kinkygirl-bella
Mrs. Cela 8 Antwerpen (klik voor advertentie)
48 Kinkygirl Alexandra 7 Ruysdaelkade 131, Amsterdam
Mrs. Arielle 7 Redio Haarlem, www.swedishmistress.com
Mrs. Luna 7 Geleenstraat 94K3, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Silvie 7 Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Valentina 7 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina
53 Kinkygirl Bridget 6 Geleenstraat 74k2, Den Haag
Lady Indre Baltic 6 Almere (klik voor advertentie)
55 Kinkygirl Elisabeth 5 Geleenstraat 84K2, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Eve 5 Diverse SM Studio’s
Mrs. Luna May 5 Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Suna 5 smstudio-almere.nl/lady-suna
59 Kinkygirl Maya 4 Schippersstraat 22-3, Antwerpen (klik voor recensies)
Kinkygirl Maya 4 Schippersstraat 30-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Lady Lucia Lucifa 4 Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Fox 4 Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Kathy 4 Versversrui 20, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Olga 4 Geleenstraat 23k11, Den Haag
Mrs. Tess 4 www.smstudio-almere.nl/mrs-tess-2
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
67 Mrs. Jessica 3 www.kinkydevils.nl/mrs-jessica
68 Kinkygirl Diane 2 Geleenstraat 23K2, Den Haag
Kinkygirl Nella 2 Hunsestraat 51K6, Den Haag (klik voor advertentie)
Mrs. Giulia 2 Geleenstraat 86K4, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Isabella 2 Klik voor advertentie
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sofia 2 Park 118, Amsterdam
74 Kinkygirl Riley 1 Almere (klik voor advertentie)
Mrs. Eyes/Kimmy 1 Geleenstraat 37 b1, Den Haag (klik voor advertentie)
76 Mrs. Jill 1 The Cellar
Mrs. Morgana 1 Utrecht
Mrs. Nina 1 Valkenswaard