Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 57 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 52 www.meesteresmichela.nl
3 Kinkygirl Carina 51 www.fetishcarina.nl
4 Mrs. Samantha 49 [email protected]
5 Mrs. Gina Doll 34 www.ginadoll.de
6 Mrs. Kelly Kalashnik 32 www.kelly-kalashnik.com
7 Kinkygirl Alesia 30 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
8 Mrs. Kiana 29 www.kinkydevils.nl/meesteres-kiana
9 Lady Estelle 28 www.lady-estelle.de
10 Lady Katharina 24 www.meestereskatharina.nl
11 Kinkygirl Stella 21 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
Kinkylady Cristal 21 www.cristal-kinky.nl
13 Kinkygirl Melissa 20 Schipperstraat 18-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Beatrice 20 www.mistress-beatrice.be
15 Mrs. Lynn Cane 19 www.lynncane.com
16 Mrs. Ira 17 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
Mrs. Poison 17 www.mistresspoison.com
18 Mrs. Calea Toxic 16 www.caleatoxic.com
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
20 Mrs. Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
21 Kinkygirl Llana 13 www.kinkyllana.com
22 Mrs. Kali 13 www.meestereskali.nl
Mrs. Kitty 13 www.kinkyamsterdam.nl
Mrs. Manouk 13 www.meesteresmanouk.nl
Mrs. Sophie 13 www.mrs-sophie.com
26 Lady Thalea 12 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
27 Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
Mrs. Denise 11 Geleenstraat 23, Den Haag
29 Mrs. Jennifer 10 www.dominajen.xxx
30 Kinkygirl Sylvia 8 Villa Tinto 29, Antwerpen
Lady Sasha 8 www.smstudio-almere.nl/lady-sasha
Mrs. Nadia 8 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
33 Kinky Jay 7 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
34 Mrs. Alexa 7 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
Mrs. Luna 7 www.lady-luna.com
36 Kinkygirl RuRu 6 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
Mrs. July 6 Geleenstraat 23k11, Den Haag
Mrs. Selena 6 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/593629-kinky-selena
39 Kinky Sara 5 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
Mrs. Vera 5 www.fetishbabevera.com
41 Lady Sarah von Kamp 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-sarah-von-kamp
Mrs. Agonia 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-agonia
Mrs. Luna 4 Geleenstraat 106B03, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
Mrs. Victoria 4 www.smstudio-almere.nl/meesteres-victoria
46 Kinkygirl Chanel 3 Het Poortje, Haarlem
Kinkygirl Elisabeth 3 Geleenstraat 84K2, Den Haag
Kinkygirl Jasmin 3 Geleenstraat 23k5 (kilk voor recensies)
Kinkygirl Micha 3 Schippersstraat 35-2, Antwerpen
Kinkygirl Miruna 3 Hunsestraat 51k5/51k7, Den Haag
Mrs. Chelsea 3 www.smstudio-almere.nl/meesteres-chelsea
Mrs. Coco 3
Mrs. Eve 3 www.smstudio-almere.nl/mrs-eve
Mrs. Jill D’Vil 3 www.smstudio-almere.nl/meesteres-jill-dvil
Mrs. Kim 3 www.meesteres-kim.nl
Mrs. Olga 3 Geleenstraat 23k11, Den Haag
57 Kinkygirl Gabriella 2 Schippersstraat 47-1 & 39-3 (klik voor recensies)
Mrs. Arielle 2 Amsterdam
Mrs. Dominique 2 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Ilse 2 www.privehuisalmere.nl/ilse
Mrs. Isabella 2 www.kinkydevils.nl/meesteres-isabella
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sabine 2 Villa Tinto, Antwerpen
Kinkygirl Carina 1 Geleenstraat 23k4, Den Haag
Kinkygirl Roxy 1 Geleenstraat 23k5, Den Haag
Mrs. Nicole 1 Valkenswaard
Mrs. Nina 1 Valkenswaard
Mrs. Valentina 1 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina