Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 45 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Samantha 42 www.meesteres-samantha.nl
3 Mrs. Michela 43 www.meesteresmichela.nl
4 Mrs. Cindy 31 Bulg, Geleenstraat Den Haag
5 Lady Estelle 26 www.lady-estelle.de
6 Gina Doll 27 www.ginadoll.de
7 Mrs. Kelly Kalashnik 21 www.kelly-kalashnik.com
Kinkygirl Carina 23 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-carina
9 Mrs. Pia 16 www.meesterespia.com
10 Alice MissWow 14 www.alicemisswow.com
11 Mrs. Kiana 15 https://www.smdome.com/meesteres-kiana-heerst-antwerpen/ Villa Tinto 17, Schipperskwartier, Antwerpen.
Lady Katharina 15 www.meestereskatharina.nl
Mrs. Tess 13 www.tess4sm.nl
Miss Lynn Cane 14 http://lynncane.com/, www.smstudio-almere.nl
15 Kinkylady Cristal 12 www.cristal-kinky.nl
Mrs. Kitty 12 www.kinkyamsterdam.nl
Mrs. Sophie 13 www.mrs-sophie.com
Mrs. Carmen 12 www.smstudio-almere.nl/mrs-carmen/ 
Mrs. Poison 14 www.mistresspoison.com
20 Mrs. Manouk 11 www.meesteresmanouk.nl
21 Kinkygirl Stella (Bulg.) 10 www.smdome.com/kinkygirl-stella-terug-van-vakantie
Kinkygirl Alesia 11 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
23 Mrs. Fay 9
Mrs. Kali 9 www.meestereskali.nl
Mrs. Tatjana 9 Hunse-/Geleenstraat Den Haag (Gestopt)
26 Kinkygirl Melissa (Bulg.) 8 Schipperstraat 18-1 Antwerpen
Lady Fatale 10 www.ladyfatale.com, www.smstudio-almere.nl
28 Mrs. Denise 7 Den Haag
29 Mrs. Ira 10 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
30 Fetishbabe Vera 5 www.fetishbabevera.com
Mrs. Ada 5
Mrs. Sarah 5 Park 118 Amsterdam
33 Kinkygirl Raluca 6 NIEUW! Geleenstraat 86K1, Den Haag
34 Kinkygirl Beatrice (Bulg.) 5 Schipperstraat 30-1 Antwerpen
Meesteres Kim (Dui.) 3 www.meesteres-kim.nl
Mrs. Marina 3
Mrs. Olga 3
Mrs. Verena 3 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
Kinkygirl Sylvia 3 NIEUW! Villa Tinto 29 , SKW Redlight Antwerpen
Mrs. Daria 3 (Roe.) Schipperstraat 4-3 Antwerpen
41 Kinkygirl Chanel (Hong.) 2 Het Poortje (redlightdistrict avond) Haarlem
Mrs. Coco 2
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sabine (Roe.) 2 Villa Tinto, SKW Redlight Antwerpen
Mrs. Tanja 2 www.mistresstanja.net
Kinkygirl Elisabeth 2 NIEUW! Geleenstraat 84K2, Den Haag
Kinkygirl Sophie 2 Amsterdam, Ruysdaelkade 143 recht boven
Domina Hessa 4 Almere, www.smstudio-almere.nl/domina-hessa
Mrs.Cela 3 www.kinkydevils.nl/meesteres-cela
Calea Toxic 2 www.kinkydevils.nl/calea-toxic
Mrs. Nicole 1 Valkenswaard