Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar [email protected]

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 54 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Michela 49 www.meesteresmichela.nl
3 Mrs. Samantha 47 [email protected]
4 Kinkygirl Carina 41 www.fetishcarina.nl
5 Gina Doll 30 www.ginadoll.de
6 Mrs. Kelly Kalashnik 29 www.kelly-kalashnik.com
7 Lady Estelle 28 www.lady-estelle.de
8 Mrs. Kiana 24 www.kinkydevils.nl/meesteres-kiana
9 Kinkygirl Alesia 22 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
10 Lady Katharina 19 www.meestereskatharina.nl
Miss Lynn Cane 19 www.lynncane.com
12 Kinkylady Cristal 18 www.cristal-kinky.nl
13 Kinkygirl Melissa 17 Schipperstraat 18-1, Antwerpen (klik voor recensies)
Mrs. Beatrice 17 www.mistress-beatrice.be
15 Kinkygirl Stella 16 www.kinkydevils.nl/kinkygirl-stella
Mrs. Poison 16 www.mistresspoison.com
Mrs. Tess 16 www.tess4sm.nl
18 Alice MissWow 15 www.alicemisswow.com
Kinkygirl Llana 13 www.kinkyllana.com
Mrs. Kitty 13 www.kinkyamsterdam.nl
21 Mrs. Sophie 13 www.mrs-sophie.com
22 Mrs. Calea Toxic 12 www.caleatoxic.com
Mrs. Manouk 12 www.meesteresmanouk.nl
24 Lady Fatale 11 www.ladyfatale.com
Mrs. Cela 11 www.kinkydevils.nl/meesteres-cela
26 Mrs. Kali 10 www.meestereskali.nl
27 Domina Hessa 8 www.smstudio-almere.nl/domina-hessa
Mrs. Denise 8 Den Haag
29 Lady Luna 7 www.lady-luna.com
30 Kinkygirl Sylvia 6 Villa Tinto 29, Antwerpen
Mrs. Ira 6 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
32 Kinkygirl RuRu 5 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/den-haag/592293-kinkygirl-ruru
Mrs. Alexa 5 www.smstudio-utrecht.nl/mrs-alexa
Mrs. Jennifer 5 www.dominajen.xxx
Mrs. Vera 5 www.fetishbabevera.com
36 Lady Sarah von Kamp 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-sarah-von-kamp
Mrs. Agonia 4 www.smstudio-nederland.nl/meesteres-agonia
Mrs. Luna 4 Geleenstraat 106B03, Den Haag (klik voor recensies)
Mrs. Marina 4
Mrs. Verena 4 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
41 Kinkygirl Chanel 3 Het Poortje, Haarlem
Kinkygirl Elisabeth 3 Geleenstraat 84K2, Den Haag
Kinkygirl Jasmin 3 Geleenstraat 23k5 (kilk voor recensies)
Kinkygirl Micha 3 Schippersstraat 35-2, Antwerpen
Kinkygirl Selena 3 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/593629-kinky-selena
Mrs. Chelsea 3 www.smstudio-almere.nl/meesteres-chelsea
Mrs. Coco 3
Mrs. Kim 3 www.meesteres-kim.nl
Mrs. Nadia 3 www.smstudio-almere.nl/meesteres-nadia
Mrs. Olga 3
Mrs. Victoria 3 www.smstudio-almere.nl/meesteres-victoria
52 Kinky Sara 2 www.kinky.nl/vrouwen/bdsm/antwerpen/5087846-sara
Lady Sasha 2 www.smstudio-almere.nl/lady-sasha
Mrs. Dominique 2 Geleenstraat 23, Den Haag
Mrs. Eve 2 www.smstudio-almere.nl/mrs-eve
Mrs. Isabella 2 www.kinkydevils.nl/meesteres-isabella
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sabine 2 Villa Tinto, Antwerpen
59 Amalie von Stein 1 www.amalievonstein.com
Kinky Jay 1 www.smstudio-almere.nl/kinky-jay
Lady Thalea 1 www.smstudio-almere.nl/lady-thalea
Mrs. Arielle 1 Amsterdam
Mrs. Nicole 1 Valkenswaard
Mrs. Valentina 1 www.smstudio-almere.nl/meesteres-valentina