Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Wie zijn jouw favoriete Meesteressen en waarom?

Iedere slaaf heeft zijn favoriete Meesteressen / Meesteres. En het leek ons leuk om eens te polsen bij lezers van ons veel bekeken SM blog, wie hun favoriete Meesteressen zijn en waarom. Wij kunnen dit dan delen hier met andere slaven en subs. En wie weet, brengen we elkaar nog op ideeën!

Mail jouw favoriete Meesteres naar info@smdome.com

Favoriete Meesteressen ranking

Inmiddels zijn de volgende stemmen binnen gekomen:

Ranking Naam Aantal stemmen Info
1 Mrs. Vernice 43 www.meesteresvernice.nl
2 Mrs. Samantha 41 www.meesteres-samantha.nl
3 Mrs. Michela 39 www.meesteresmichela.nl
4 Mrs. Cindy 31 Bulg, Geleenstraat Den Haag
5 Lady Estelle 26 www.lady-estelle.de
6 Gina Doll 24 www.ginadoll.de
7 Mrs. Kelly Kalashnik 20 www.kelly-kalashnik.com
8 Kinkygirl Carina 17 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-carina
9 Alice MissWow 14 www.alicemisswow.com
Mrs. Pia 14 www.meesterespia.com
11 Mrs. Kiana 13 http://www.smdome.com/meesteres-kiana-heerst-antwerpen/ Villa Tinto 17, Schipperskwartier, Antwerpen.
12 Kinkylady Cristal 12 www.cristal-kinky.nl
Lady Katharina 12 www.meestereskatharina.nl
Mrs. Kitty 12 www.kinkyamsterdam.nl
Mrs. Sophie 12 www.mrs-sophie.com
Mrs. Tess 12 www.tess4sm.nl
Mrs. Carmen 12 www.smstudio-almere.nl/mrs-carmen/ 
18 Miss Lynn Cane 11 http://lynncane.com/
Mrs. Manouk 11 www.meesteresmanouk.nl
20 Mrs. Poison 10 www.mistresspoison.com
Kinkygirl Stella (Bulg.) 10 www.smdome.com/kinkygirl-stella-terug-van-vakantie
22 Mrs. Fay 9
Mrs. Kali 9 www.meestereskali.nl
Mrs. Tatjana 9 Hunse-/Geleenstraat Den Haag (Gestopt)
Kinkygirl Alesia 9 www.smstudio-amersfoort.nl/kinkygirl-alesia
26 Mrs. Jessica 8 www.smmeesteresjessica.nl
Kinkygirl Melissa (Bulg.) 8 Schipperstraat 18-1 Antwerpen
Lady Fatale 8 www.ladyfatale.com
29 Mrs. Denise 7 Den Haag
30 Miruna 6 Hookers recensie (Gestopt)
Mrs. Ira 6 www.kinkydevils.nl/meesteres-ira
32 Fetishbabe Vera 5 www.fetishbabevera.com
Mrs. Ada 5
Mrs. Sarah 5 Amsterdam (Gestopt)
35 Kinkygirl Beatrice (Bulg.) 3 Schipperstraat 30-1 Antwerpen
Kinkygirl Jasmine (Roe.) 3 Schipperstraat 12-3 Antwerpen
Meesteres Kim (Dui.) 3 www.meesteres-kim.nl
Mrs. Marina 3
Mrs. Olga 3
Mrs. Verena 3 www.smstudio-antwerpen.be/meesteres-verena
Kinkygirl Sylvia 3 NIEUW! Villa Tinto 29 , SKW Redlight Antwerpen
42 Kinkygirl Chanel (Hong.) 2 Het Poortje (redlightdistrict avond) Haarlem
Mrs. Coco 2
Mrs. Daria 2 (Roe.) Schipperstraat 4-3 Antwerpen
Mrs. Dominique 2 Geleenstraat 23 Den Haag
Mrs. Natalie 2
Mrs. Noir 2 Den Haag
Mrs. Sabine (Roe.) 2 Villa Tinto, SKW Redlight Antwerpen
Mrs. Tanja 2 www.mistresstanja.net
Kinkygirl Raluca 2 NIEUW! Geleenstraat 86K1, Den Haag
Kinkygirl Elisabeth 2 NIEUW! Geleenstraat 84K2, Den Haag
52 Lady Sasha 1
Mrs. Arielle 1 Amsterdam
Mrs. Lisa 1
Mrs. Nicole 1 Valkenswaard
Mrs. Nikita 1